html templates
Mobirise

Možnosti vestavěných skříní

U vestavěné skříně je v prvé řadě nutné si uvědomit, k čemu ji chceme primárně využívat, jaké věci do ni ukládat a podle toho si zvolit vnitřní uspořádání skříně. Nejběžnějším využitím jsou šatní skříně, tedy ty, které slouží k ukládání všeho oblečení od šatů až po boty. S dalším velmi častým využitím se setkáváme při ukládání potravin, předmětů na údržbu bytu, nářadí, nebo hraček. Skříně vyrábíme i do pracoven a dětských či obývacích pokojů. Použitím nejrůznějších povrchů můžete skříň sjednotit s celkovým designem interiéru a vytvořit jeden harmonický celek. Nebo naopak - na tento kus nábytku upozornit tak, aby svým vzhledem a jedinečností dominoval celému prostoru. Neodmyslitelnou součástí naší práce je nabízet Vám pestrou škálu materiálů a povrchů. V tomto ohledu jsme vždy několik kroků napřed a neustále přinášíme novinky a inovace i v této oblasti. Pakli-že si nevybere ze široké škály provedení vestavěné skříně přímo v konfigurátoru, jsme schopni Vám ji vyrobit na zakázku. To se týká i barevného provedení, kde je možné aplikovat i 3D fólie s nejrůznějšími motivy.

Dispozice skříní

Možnosti jak vaši novou skříň umístit v místnosti

Mobirise

Mezi stěnami

Skříň nemá žádnou bočnici - „od zdi ke zdi“, obě strany jsou u zdi. Vyplňuje tak minimalisticky celou stěnu místnosti.

Mobirise

V rohu místnosti

Skříň má jednu bočnici – jedna strana je u zdi, druhá v prostoru. V konfigurátoru můžete zvolit, zda bude mít pravou či levou bočnici.

Mobirise

Podél stěny v prostoru

Skříň má obě bočnice. Pokud díky ostatnímu nábytku, nebo oknům nemáte volnou žádnou celou zeď, či roh, můžete si v konfigurátoru objednat obě bočnice skříně.

Mobirise

Samostatné dveře

Posuvný systém nemusí nutně sloužit jen jako dveře skříně. Může být užitý třeba pro oddělení různých prostorů, jako jsou šatny, odpočívárny, nebo zasedací místnosti.

Mobirise

Skříň až ke stropu místnosti

Standardně se vestavěná skříň staví až ke stropu místnosti. Vznikne tak nejlepší estetický minimalistický dojem a zároveň je prostor naplno 100% využit.

Mobirise

Skříň s vlastním stropem

Pokud máte v místnosti vysoké stropy nebo máte s prostorem nad skříní jiný záměr, můžete si pořídit skříň s vlastním stropem.
Toto nadstandardní řešení není v konfigurátoru. V případě zájmu nám zavolejte a skříň vyřešíme na míru.

Mobirise

Atypická Rohová skříň

Lze vytvořit i rohovou skříň, která ještě zvýší využití prostoru místnosti. Toto atypické řešení s Vámi rádi vyřešíme osobně. Neváhejte nám zavolat a domluvit si individuální schůzku.
Atypické skříně pro svojí složitost automaticky nabízíme pouze s montáží. Dalšími atypickými skříněmi se můžete inspirovat v naší galerii.

Modifikace
vnitřku skříně

Co vše může být součást vnitřku skříně.

Mobirise

Pevná police

Pevná police je základní kámen vnitřku skříně. Krom úložného prostoru ještě zajišťuje stabilitu celé skříně. Mezi vertikálními stěnami musí být vždy aspoň jedna pevná police.

Mobirise

Posuvná police

Mezi pevné police můžete vložit výškově nastavitelné police, které v průběhu bydlení můžete přenastavit dle věcí, které potřebujete uložit.

Mobirise

Výsuvný věšák

Výsuvný věšák se využívá především u skříní, které mají menší hloubku (25 – 48 cm), ale i přesto je zde požadavek na věšení věcí na ramínka.

Mobirise

šatní tyč

Klasická šatní tyč se umisťuje do vestavěné skříně od 48 cm hloubky. Lze ji kombinovat s dalšími prvky, jako jsou police, či zásuvky.

Mobirise

Zásuvky

Zásuvky mají postranní vlysy, které umožňují komfortní otevírání zásuvek tak, aby nenaráželi do otevřených dveří skříně.

Mobirise

Barva korpusu

I barvu vnitřní části skříně můžete sladit podle svých vlastních představ a ostatniho nábytku v interiéru.

Mobirise

Atypické dělení prostoru skříně

Nevyhovuje Vám standardní rozdělení vnitřního prostoru skříně? Jsme schopni vyrobit na míru jakkoliv rozličně široký prostor.

Mobirise

Individualizace vnitřního prostoru a kombinace s dalším nábytkem

Vystavte si netradičním způsobem Vaše cenné věci, i celé sbírky. Vestavěnou skříň lze sladit s ostatním atypickým nábytkem v místnosti, který jsme pro Vás také schopni vyrobit.

Design dveří

Mobirise

Plné nedělené dveře

Mobirise

Horizontálně dělené dveře

Mobirise

Vertikálně dělené dveře


V konfigurátoru si můžete vybrat mezi materiály lamina, skla nebo zrdcadla. V případě, že budete chtít vlastní design, tak tak nás kontaktujte.

Adresa
Dr. Milady Horákové 447/60
460 06 Liberec 6

Kontakt
Email: info@anabytek.com  
Mobil: +420 724 378 064
IČO: 04628195Otevírací doba
Po: 9:00-12:00 13:00-17:00
Út: 9:00-12:00 13:00-17:00
St: 9:00-12:00 13:00-17:00
Čt: Ind. konzultace a zaměření
Pá: Ind. konzultace a zaměření
So: Ind. konzultace a zaměření